Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.

Specjalizujemy się w antykorozyjnym zabezpieczaniu instalacji ogrzewania i chłodzenia w budynkach mieszkalnych, budynkach biurowych i użyteczności publicznej oraz w przemyśle.

Jesteśmy rodzinną firmą. Dysponujemy zaufanym i doskonale wyszkolonym zespołem, który posiada duże doświadczenie w chemicznym czyszczeniu instalacji i urządzeń specjalistycznych.

Na rynku istniejemy już od 1992 r. co daje nam ponad 20 lat doświadczenia w walce z korozją, ochroną instalacji oraz innymi problemami występującymi podczas codziennej eksploatacji układów ogrzewania i chłodzenia w budownictwie.

Czym dokładnie się zajmujemy:

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy do stosowania nowatorską technologię antykorozyjnego zabezpieczania instalacji przed korozją i osadami – SUAZI oraz opracowaliśmy szereg wyjątkowych procedur i rozwiązań ograniczających negatywne oddziaływanie korozji i osadów na funkcjonowanie i eksploatację instalacji i układów grzewczo - chłodzących.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii związanych z antykorozyjnym zabezpieczeniem instalacji i układów grzewczo - chłodzących, parowych i ppoż. w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i w przemyśle.

Mamy doświadczenie w zabezpieczaniu i likwidacji życia biologicznego w instalacjach chłodniczych – wody lodowej, chłodni wieżowych i układach glikolowych.

Zapewniamy wysoki poziom techniczny oraz wsparcie analityczne w rozwiązywaniu problemów technologicznych związanych z uzdatnianiem wody do ogrzewania i chłodzenia oraz produkcji pary.

PRESS ROOM:

19 października 2015 r. odbyły się obrady Kapituły Konkursu "EKOLAURY PIE 2015", podczas której zostali wyłonieni Laureaci tegorocznej edycji Konkursu.

Między innymi Firma "Joński" - Krzysztof Joński została doceniona przez Kapitulę Konkursu i otrzymała wyjątkowe wyróżnienie POLSKIEJ IZBY EKOLOGII.

Wyróżnionym produktem jest SYSTEM SUAZI - wydłużający żywot m.in. instalacji grzewczych w Państwa domach, spółdzielniach mieszkaniowych oraz biurach.

Sprawdź nas: KONTAKT